Marki zmywarek – czy mają znaczenie?

Urządzając idealną kuchnię nie tylko estetyczną, ale przede wszystkim funkcjonalną, która pomoże nam w codziennych czynnościach, nie może zabraknąć zmywarki. Bez względu na to, czy będzie to zmywarka wolnostojąca,   czy do zabudowy, najlepiej wcześniej przemyśleć jej zakup. Warto postawić na wytrzymałe i bezawaryjne urządzenia, a do tego dostępne w korzystnej cenie. Oto przegląd (alfabetyczny) kilku producentów zmywarek, którzy cieszą się największą popularnością wśród użytkowników.

AMICA

Amica to marka przodująca w dystrybucji AGD w tym funkcjonalnych zmywarek. Dzięki nim zmywanie i suszenie staje się niezwykle efektywne. Moduł WaterSpinner pozwala dotrzeć wodzie do każdego zakamarka urządzenia, dzięki czemu eliminuje problem niedomytych naczyń, co pozwala zaoszczędzić nie tylko energię, ale i czas na ponowne zmywanie. Co więcej, opcja OpenDry, która polega na automatycznym otwarciu drzwi suszarki bez naszej ingerencji, sprawia, że naczynia same wysychają bez konieczności użycia ściereczek,  zapewniając niezwykłą ekonomię, higienę i komfort użytkowania.

BOSCH

Bosch to niezwykle popularny producent zmywarek, które cechuje niezwykła energooszczędność pracy. Ich ogromną zaletą jest brak szczotek czyszczących, co zapewnia nie tylko cichą pracę, ale i ogranicza zużycie energii elektrycznej nawet do 20%. Wszystkie naczynia są gotowe do użytku bez nieestetycznych zarysowań i smug, dzięki specjalnej opcji DualPower. Dodatkowo dzięki modułowi PerfecDry oferuje perfekcyjne wyniki suszenia nawet naczyń wykonanych z materiałów sztucznych.

ELECTROLUX

To producent zmywarek najwyższej jakości w nowoczesnym standardzie. Modele tej marki dopasowane są do indywidualnych potrzeb użytkownika, co ma ogromny wpływ na ekonomię i komfort pracy. Dzięki zastosowaniu rewolucyjnej technologii  ComfortLift umożliwia podnoszenie kosze na idealną wysokość, co ułatwia ładunek i załadunek. Z kolei opcja QuickSelect pozwala  szybkie i intuicyjne dostosowanie parametrów zmywania, do czasu, który chcemy na nie przeznaczyć.

SAMSUNG

Samsung to kolejny niezwykle popularny producent wydajnych i ergonomicznych zmywarek. To, co wyróżnia tę markę na rynku to zastosowanie opcji WaterFall. Pierwszej technologii, która wykorzystuje ścianę wody zamiast tradycyjnych rozwiązań w postaci szczotek dolnych. Ściana wody dostaje się do każdego zakamarka naczyń pod wysokim ciśnieniem, dzięki czemu perfekcyjnie usuwa tłuszcz i zabrudzenia. Z kolei program ekspresowy pozwala umyć mniejszy załadunek już w 60 minut w pełnym cyklu mycia i suszenia, oszczędzając energię i czas.

 WHIRLPOOL

Whirlpool cieszy się niesłabnącą popularnością, jako producent zmywarek funkcjonalnych i w nowoczesnym designie. Ze względu na technologie 6 Zmysł umożliwia uzyskanie idealnych rezultatów zmywania bez wstępnego namaczania i płukania. Dodatkowo wykorzystanie nowoczesnej technologii opcji PowerClean PRO,  zapewnia usuwanie najbardziej uciążliwych zabrudzeń w ekspresowym tempie,  dzięki intensywnym strumieniom wody. Dodatkowo kosze tych zmywarek można rozłożyć dowolnie tak, aby dostosować je do optymalnego rozłożenia wszystkich naczyń.

Dodaj komentarz